diego-jimenez-A-NVHPka9Rk-unsplash

Hakkımızda

Daha Gidilecek Çok Yolumuz Var...

Kuvarssoft Kütahya Dumlupınar Teknokenti'nde kurumsal yazılım geliştirme, kurumsal web sitesi tasarımı, sistem entegrasyonu, açık kaynak dönüşümü üzerine projeler geliştiren kurumsal bir firmadır.

Kuvarssoft
Ailesi

Kuvarssoft global düzeyde kullanılan servis ve yazılımlar için yazılım temelli çözümler geliştirmektedir.  Bununla birlikte kurumlara özel yazılım geliştirme, kurumsal web siteleri tasarlamak da ilgi alanlarındandır. Kuvarssoft müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru olarak analiz edebilmek ve işleri zamanında yetiştirebilmek için kendi içerisinde üç farklı yapılanmaya gitmiştir. Sadece kurumsal ve global ölçekte yazılımlar geliştiren birimimiz ana başlığımız olan Kuvarssoft altında toplanmıştır. Kurumsal web siteleri geliştiren, kurumların sosyal medyalarına yön veren birimimiz Kuvars Tasarım adı altında, kurumların sistem, güvenlik ve veri yönetimi ile ilgili ihtiyaçlarını gidermek için ise Kuvars Sistem adı altında yapılanmaya gitmiştir. Kuvars Sistem, sunucu veya masaüstü sanallaştırma, veri yedekleme veya kurtarma, kablolu veya kablosuz ağ kurulumu, Linux veya Windows sunucularınızın kurulumu veya bakımı, veri merkezinin yerleşik veya bulut mimari de kurulumu, bulut bilişim hizmetleri olmak üzere sistem yönetiminde uçtan uca çözümler geliştiren bir yapıdır. 

Yaptığımız tüm işlerde kendimize 3 temel prensip edindik. Bunlar sürekli gelişim kalite ve mutlu müşteridir.

1

Sürekli Gelişim

Kuvarssoft Ar-Ge projeleri geliştiren bir şirket birimidir. Kosgeb destekli ve sanallaştırma teknolojilerini ilgilendiren bir Ar-Ge projesi geliştirmektedir.

2

Kalite

Yaptığımız her işte kalite önceliğimiz olmaktadır. Yapılan işi öncelikle biz beğenmeliyiz, beğenmediğimiz işi müşterimize sunmamalıyız.

3

Mutlu Müşteri

Sürekli gelişmek isteyen ve sürekli kaliteyi yakalamak isteyen bir işletmenin, müşterilerinin mutlu olması için çalışması kaçınılmazdır.

Her Zaman Yanınızda Olmak İçin Çalışan Bir Ailenin Varlığını Unutmayın…