Yazılım
Geliştirme

Yazılım Geliştirme

yazılım geliştirme

Kuvarssoft hem web hem de mobil tabanlı yazılım geliştirebilen, genç ve dinamik bir yazılımcı ekibine sahip olan yazılım ve sistem entegrasyonu şirketidir.

Hizmetlerimiz

Web Tabanlı Yazılım Geliştirme

Web tabanlı geliştirdiğimiz yazılımlar kullandığımız sistemler sayesinde çok süratli bir şekilde hem bulut hem de yerelden hizmet vermeye hazır hale gelmektedir.

Geliştirilen yazılımın hem arka hem de ön (tasarımsal) tarafları şirketimiz tarafından yapılabilmektedir.ve Front End

Mobil Tabanlı Yazılım Geliştirme

Android, IOS marketlerde yerini alabilecek düzeyde mobil tabanlı yazılım geliştirebilmekteyiz.

Referans Projelerimiz

İş Hesap
Kuvarssoft'un İş Hesap için geliştirdiği hem web hem de mobil tabanlı ön muhasebe yazılımıdır. Yazılım aktif olarak kullanılmaktadır.
Yeni Nesil PKDS
Herhangi bir cihaz vs gerektirmeyen, NFC veya karekod altyapısına dayanan yeni nesil personel takip yazılımıdır. Hem web hem de mobil tabanlıdır. Yazılım aktif olarak kullanılmaktadır.
Kuvas SYS
Kuvarssoft'un ilk yazılım projelerinden bir tanesidir. Vmware ce Proxmox sanallaştırma sisteminin yedeğini alabilen ve bu iki sanallaştırma sistemi üzerinde sanal makine taşıyabilen ilk yerli sanallaştırma yedekleme yazılımıdır. Prototip seviyesinde ortaya çıkarılmıştır. Projenin büyüklüğü sebebi ile yatırımcı arayışı devam etmektedir.
Masa Hesap
Lokanta, cafe gibi işletmelerin e-adisyon ihtiyaçlarına çözüm getirmek için şirketimiz tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Yazılım kullanılmaktadır.

Makaleler