Size Özel Sistemler..

Kurumlarımızın bilişim altyapısı temelde iki farklı yapıda kurulmuştur. Bu iki farklı yapı masaüstü sistemleri ve sunucu sistemleridir.

Kontrol Sizde!

Kurumlarımızın bilişim altyapısı temelde iki farklı yapıda kurulmuştur. Bu iki farklı yapı masaüstü sistemleri ve sunucu sistemleridir. Masaüstü sistemleri sunucu sistemlerine göre daha az karmaşık ve daha kolay yönetilebilir süreçleri içermektedir. Bununla birlikte sunucu sistemleri ise daha karmaşık ve daha güç yönetilebilir süreçleri içermektedir.

Sunucu sistemleri genel olarak güvenlik duvarları, e-posta sunucuları, merkezi kimlik depolama ve doğrulama sunucuları (Active Directory, OpenLdap, FreeRadius gibi) vs. yapılardan meydana gelmektedir. Bu yapılar temelde iki farklı kategoride toplanabilir. Bu kategoriler Linux tabanlı sunucular ve Windows tabanlı sunucuları kapsamaktadır.

Sizin için verebileceğimiz hizmetler

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Kuvarssoft olarak size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bize hiç çekinmeden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Partnerlerimiz

Ürün Ailemiz

Sunucu Yönetimi

Linux ve Windows Sunucularınızın Yönetimi

Linux veya Windows sunucularınızın kurulumu, Windows’tan Linux’a göç işlemleri ve bu sistemler üzerinde bulunan servislerinizde destepğe ihtiyacınız olduğunuzda yanınızdayız.

Open Ldap ve Active Directory Çözümleri

İhtiyacınız olan merkezi kimlik doğrulama çözümlerinizi isterseniz Active Directory ile isterseniz OpenLdap ile çözelim. Active Directory ve OpenLdap altyapısını tasarlayıp birlikte yapılandıralım.

Network Policy Server ve Free Radius Çözümleri

Microsoft tabanlı NPC ( Network Policy Server ) ve Linux tabanlı Free Radius ihtiyaçlarınızı birlikte yapılandıralım.

DNS ve DHCP Çözümleri

DNS ( Bind ) ve DHCP ihtiyaçlarınızı isterseniz Microsoft ortamında isterseniz de Linux ortamında çözelim.

 

Merkezi Kimlik Doğrulama

802.1x, web sitelerinin kimlik doğrulama, şirket içi uygulamaların kimlik doğrulama ihtiyaçlarını OpenLdap, Free Radius veya Active Directory temelli uygulamalarla çözebiliriz.

Hotspot Yapılandırması

Kablolu veya kablosuz ağlarda kullanıcılarınızın ağa girmeden önce kimlik doğrulama ihtiyaçlarını birlikte yapılandırabiliriz. Bu sayede kullanıcı internet loglarını, bant genişliklerini rahatça kontrol altına alabilirsiniz.

 

Kablolu ve Kablosuz Ağ Yapılandırması

Vlan Yapılandırması

Vlan yapılandırmanızı ister kablolu isterseniz kablosuz ortamlarda birlikte yapabiliriz. Her bir birimiz için radius temelli otomatik vlan yapılandırması kurarar birimler arası güvenliğinizi arttırabiliriz

802.1x Çözümleri

Ağınızda 802.1x temelli çözümleri birlikte geliştirebiliriz. İhtiyacınız olan merkezi kimlik doğrulama sistemini isterseniz OpenLdap ile çözer size lisans ücreti ödettirmeyiz isterseniz de Active Directory temelli çözümler sunabiliriz.

Kablosuz Ağ Çözümleri

Kablosuz ağda ihtiyacınız olan Controller ~ Access Point ilişkisini isterseniz fiziksel donanımlarla isterseniz sanal çözümlerle geliştirelim.

Sistem Odası Tasarımları

Sistem Odası Tasarımı

Sistem odasında ihtiyacınız olan yüksek taban, soğutma sistemleri, sensörler, giriş – çıkış kontrol sistemleri, kabin tasarımları, güç kaynağı ihtiyaçlarınızı birlikte yapılandıralım. Uzaktan izlenebilir bir sistem odasına sahip olun.

Sistem Yönetimi Eğitimleri

Windows Server Eğitimleri

Microsoft Certified Trainer sertifikalı eğitmenimizle ihtiyacınız olan Microsoft temelli eğitimleri alarak sisteminizi daha rahat yönetin.

Linux Eğitimleri

Linux altyapısında ihtiyacınız olan Temel Linux eğitimleri, linux temelli sunucu servisi ( Bind, Dhcp, OpenLdap, Free Radius gibi) eğitimlerini alarak linux dünyasına giriş yapın. Lisans ücreti ödemekten kurtulun.

Sistem Yönetimi Eğitimleri

Pardus Eğitimleri

Milli işletim sistemimiz Pardus hakkında gerekli eğitimleri alarak ülkemizin geliştirdiği işletim sistemine geçiş ve bu işletim sistemini kullanma imkanına kavuşun.