siber güvenlik çözümleri

Siber Güvenlik Çözümleri

Sd-Wan Router, Firewall, Antivirus, Antimalware, Antispam, Penetrasyon Testi, Siber Güvenlik Eğitimi

Yerli ve Milli Yazılımlar ile Güvende Olmanın Tadını Çıkarın

Siber Güvenlik Eğitimleri

Siber güvenlik alanında kurum personellerinin ihtiyacı olan eğitimleri birlikte belirleyelim

Eğitim Merkezi

Eğitimleri ister Kuvarssoft'ta isterseniz kendi yerinizde verelim.

Penetrasyon Testleri

Kurumunuzun saldırılar karşısındaki mukavemetini birlikte ölçelim.

Penetrasyon Testi Raporu

Penetrasyon testi sonrasında size detaylı bir rapor sunup açıklarınızı nasıl kapatabileceğinizi anlatalım. Dilerseniz açıklarınızı kapatmada da size yardımcı olalım.

Antivirus / Antimalware / Antispam Yapılandırması

Kurumunuzun ihtiyacına uygun olarak kullanacağımız antivirus / antimalware ve antispam gibi güvenlik yazılamlarına birlikte karar verelim.

Yerli Çözümler

Chomar yerli antivirus yazılımı çözümlerimiz arasındadır.

Firewall Yapılandırması

Kurumunuzun ihtiyacına uygun olarak firewall kullanacağımız (güvenlik duvarı) çözümünü belirleyelim.

Yerli Yazılımlar

Firewall çözümlerimiz içerisinde yerli yazılımlarımızda mevcuttur. İhtiyacınıza uygun olarak tercihlerinizi birlikte belirleyelim.

Siber Güvenlik Çözümleri

Kurumunuzun ihtiyacı olan siber güvenlik çözümlerini size en uygun şekilde projelendiriyoruz. Kuvarssoft siber güvenlik alanında firewall (güvenlik duvarı) kurulumu, yapılandırması, antivirus, antimalware, antispam, hostspot (kimlik doğrulama), 5651 sayılı yasaya göre kayıt tutma, IDS (saldırı tespit sistemi), IPS (saldırı önleme sistemi), DDOS ataklarına karşı önlemler, penetrasyon testleri, 802.1x temelli kablolu ve kablosuz ağ kurulumu, kimlik doğrulama ile kablosuz ağ yapılandırması, sunucu güvenliği gibi konularda hizmet verebilmektedir. Bu konularda hizmet verebilmek için mevcut sistemlerinizin yapılandırılması konusunda size destek olabildiği gibi, yerli ve milli yazılımları veya ihtiyaca göre yabancı yazılımları da kullanarak sisteminizin tamamını veya ihtiyaç olan kısımlarını baştan yapılandırabilmektedir. Kuvarssoft, ihtiyacınız olan siber güvenlik çözümlerine en uygun maliyetle ulaşabilmeniz için çalışmaktadır. Siber güvenlik çözümlerimize örnek olması açısından birlikte çalıştığımız bazı yerli ve yabancı siber güvenlik yazılımı üreticilerinin ürünlerinden örnekleri sizler için derledik. Bununla birlikte ihtiyacınız olan siber güvenlik çözümüne bizimle birlikte belirlemek isterseniz bize istediğiniz her zaman ulabilirsiniz.

Tüm Siber Güvenlik İhtiyaçlarınız ve Destek Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

targitas logo

Sd-Wan Router, Firewall, Kimlik Doğrulama

Parta Guard ile Uçtan Uca Veri Güvenliği

Parta Guard, güvenlik duvarı, ağ temelli antivirus, IDS ve IPS, derin paket inceleme, 5651 sayılı yasaya uygun kayıt tutma, içerik filtreleme, active directory yönetimi, SSL VPN, VPN tünelleme, bant genişliği yönetimi, uygulama tanıma, anti-spam, URL filtreleme, kimlik doğrulama ve yetkilendirme, VLAN, PPOE, 802.1x gibi protokol desteklerini de içeren bir güvenlik duvarıdır. Kurumunuzun ihtiyacına göre ölçeklendirilebilmektedir.

Gravity Zone Ailesi

Tek Bir Konsol Uçtan Uca Çözüm

Bitdefender Gravity Zone ürünü ile sanal platformlarda veya fiziksel platformdaki masaüstü ve sunucularınızı, mobil cihazlarınızın güvenliğini tek bir konsoldan yönetin. Gravity zone çözümü kurumunuzun ihtiyacına göre ölçeneklebilmektedir. Antivirus, antispam, antimalware ve diğer gelişmiş saldırılarına karşı yapay zeka destekli (Elite modelinde) koruma kalkanı oluşturur. Gravity zone ürününü ister bulutta isterse sizin yerinizde yapılandırabiliriz.

Yerli Antivirus ve İnternet Güvenliği

Chomar

CHOMAR Antivirus programı tamamen yerli imkanlarla geliştirilmiş, diğer antivirus programlarının kullandıkları virus tarama motorları ile entegresi olmayan yerli ve milli bir yazılımdır. Kuvarssoft’un yerli yazılımlara verdiği önem sebebiyle Kuvarssoft’un müşterilerine tavsiye ettiği antivirus programları arasında yer almaktadır.